KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271024
nr 1327 1024
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Apelsinskörd". Signerad. Olja på duk, 82x66 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:34:00
18/5 16:44:30
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano